Bugun...
Advert Advert


BİÇME ÜCRETLERİ BELİRLENDİ
Tekirdağ İl Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu toplantısında 2019 yılı hasat sezonu için biçim ve balya bağlama ücretleri kararlaştırıldı.

BİÇME ÜCRETLERİ BELİRLENDİ
+ -

Yapılan toplantıda bu yılın çiftçiler açısında bereketli geçilmesi  temennilerinin belirtilmesinin ardından kurul üyeleri , “Tüm çiftçilerimize bol bereketli bir yıl diliyorum. Tekirdağ’da yapmış olduğumuz toplantıda bu yıl hububat hasatlarına biçim fiyatlarını ve balya bağlama fiyatlarını belirledik” dedi. Buna göre buğday biçim ücreti 26,00 TL, ayçiçeği biçim ücreti 24,00 TL, kanola biçim ücreti 26,00 TL, mısır biçim ücreti 38 TL, çeltik biçim ücreti 75 TL olarak tespit edildi. Balya bağlama ücreti ise (25 kilogram balya için) 2,50 TL olarak belirlendi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI