Bugun...
Advert Advert


BAŞKAN YÜKSEL ‘’ERGENE’DEKİ DERNEKLERİMİZİN BİRLİKTELİKLERİNİ KUTLARIM’’
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene Bulgaristan Göçmenleri Derneği ve Tokat Ergene Sulusaray Derneklerinin hafta sonu yapmış olduğu piknik etkinliklerine katıldı.

BAŞKAN YÜKSEL ‘’ERGENE’DEKİ DERNEKLERİMİZİN BİRLİKTELİKLERİNİ KUTLARIM’’
+ -

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve CHP Ergene İlçe Başkanı ile birlikte hafta sonu Ergene Bulgaristan Göçmenleri Derneği ve Tokat Ergene Sulusaray Derneklerinin yapmış olduğu piknik etkinliklerine katıldı.

Hafta sonu mesaisinde Ergene’de bulunan derneklerin piknik organizasyonlarına katılarak geçiren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, yöre derneklerinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesinin önemine vurgu yaparak, “Ergene ilçemizdeki derneklerin bu birlikteliklerini kutlarım ve bu etkinliklerin devamlılığını diliyorum. Farklı bölgelerden sevgi kenti Ergenemize gelen vatandaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde mutlu bir şekilde yaşıyoruz. Bu işe gönül vermiş olan dernek başkanlarımıza ve dernek yöneticilerimize bu güzel etkinliklerde bizleri sizlerle buluşturdukları için teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimizin, dayanışmanın her zaman yanında olduk, yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI