Bugun...
Advert Advert


BAŞKAN KARACA "KAPI KAPI GEZECEĞİZ"
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ergene İlçe Başkanı Cem Karaca ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensupları ile bir araya geldi.

 BAŞKAN KARACA "KAPI KAPI GEZECEĞİZ"
+ -
Reklam

AK Parti Ergene İlçe  Başkanı Cem Karaca, güçlü genç bir yönetim ile göreve geldiklerini belirterek “Çok genç dinamik güçlü bir yönetim ile göreve geldik. Aramızda siyaseten büyüklerimizde bulunuyor” dedi.

AK Parti Ergene  ilçe yönetimi, basın mensupları ile bir araya geldi. Burada basın mensuplarına bir açıklama yapan İlçe Başkanı Cem Karaca, “ 1 Mart’ta yapılacak olan seçimler nedeniyle 6 ilçe başkanımız belediye başkan adayı adayı olmak için istifa ettiler. Bunlardan biri de Hamdi Sarıer olmuştur. Genel merkezimizin teveccühü ile ilçe başkanlığı görevi tarafıma verilmiştir. Gerçekten de beni tanıyanlar biliyor. Ben Ak Parti il gençlik kolları başkanlığı görevini yaparken bu göreve getirildim. Gerçekten güzel dimamik, genç bir yönetimimiz var. Biz 31 Martta yapılacak olan seçimlerde Ergene Ak belediyecilik ile tanışacaktır. Bunun içinde var gücümüzle çalışacağız. İlçe teşkilatımız ve  üyelerimiz kapı kapı geziyoruz. Gezeceğiz. Ben şunu söylemek istiyorum. Ergene’de çalmadığımız kapı kalmayacaktır. Biz herkese dokunacağız. Gönüller yapmaya Ergene belediyesini almaşa geldik. İnşallah 31 Mart gecesi belediye önünde otobüs üzerinde zaferi kazanan ilçe başkanı olurum” dedi.

BAŞKAN KARACA ''YAPACAĞIZ DEDİKLERİ TABELALARDA KALMIŞ''

Belediyenin yapacağız dediği hizmetlerin hepsinin tabelada kaldığını ifade eden Karaca şunları söyledi; “Biz burada muhalefetiz ama neyine olduğunu da çok iyi biliyoruz. Yapacağız dedikleri her şey tabelada kalmış.  Rasim Yüksel’in aday gösterilmesinden çok memnunuz. Burada 500 milyon lira nereye gitti.Biz bunu açık alan toplantılarımızda halkımıza anlatacağız.Bu işler çiçek, böcek işleri ile olmuyor.Kimlerin danışmanlık, kimlere ne işler yaptırıyorlar hepsini biliyoruz. Yönetimimizle , üyelerimizle gezerek bunları her bir vatandaşımıza tek tek anlatacağız.Halkımız bunları bilecek bilmekte en büyük haklarıdır.”

SARIER ''GENEL BAŞKANIMIZA HEDİYE EDECEĞİZ''

AK Parti Ergene Belediye Başkan Adayı Hamdi Sarıer ise konuşmasında 31 Mart gecesi kazanacakları zaferi hep birlikte AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edeceklerini söyledi. Sarıer, “Biz buradaki sorunları biliyoruz. Verdikleri sözlerin hiç birini yerine getirmemişler. Sadece bu işler çalgı, çengi işleri ile olmaz. Halk senden hizmet bekliyor. Ama nerede . Bizim burada bir çok projemiz var. Biz Ergeneye  vakıf üniversitesi yapacağız. Yollar ortada belki en ufak sorunlardan bir tanesi ama sen bunu işin ehline vermezsen işte böyle sorunla karşı karşıya kalırsın” şeklinde konuştu.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI