Bugun...
Advert Advert


BAŞKAN ÇETİN’DEN MUHTARLARA ZİYARET
AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, 31 Mart yerel seçiminde Süleymanpaşa'daki mahallelerde göreve gelen muhtarlara ziyaretlere başladı. Ziyaret kapsamında Namık Kemal, Değirmenaltı ve Hürriyet Mahallesi muhtarları ziyaret edildi.

BAŞKAN ÇETİN’DEN MUHTARLARA ZİYARET
+ -

AK Parti İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve beraberinde Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet ilk ziyaretini Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Şebnem Çalışkan'a yaptı. Sezayi Çetin, merkez mahallelerdeki tek kadın muhtar olan Şebnem Çalışkan'a ilk ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek, "Parti olarak kadınlarımıza yönelik pozitif ayrımcılık yasaları çıkardık. Biz de ilçe olarak pozitif ayrımcılığın bir devamı niteliğinde merkez mahallelerimizdeki tek kadın muhtarımız olan Şebnem Çalışkan Hanımefendiyi öncelikli olarak ziyaret etmeyi uygun bulduk. Kendilerine görevlerinde başarılar diledik" dedi.

AK Partili Heyet daha sonra Değirmenaltı muhtarı Hüseyin Güneş'i ziyaret ederek seçilmesi dolayısıyla kendisini tebrik ettiler. İlçe Başkanı Çetin, Değirmenaltı mahallesiyle ilgili bilgiler aldığı muhtar Güneş'e Değirmenaltı'na yapmayı planladıkları çalışmaları aktardı. Ziyaretin ardından Hürriyet Mahallesi Muhtarı Emin Dırak'ı ziyaret eden İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve beraberindeki heyet, hayırlı olsun dileklerini ileterek Hürriyet Mahallesi'nin bazı bölgelerinde atıl olarak duran park alanlarının vatandaşların hizmetine kazandırılması için görüşmelerde bulunacağını belirtti. Ziyaretler günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI