Bugun...
Advert Advert


BAŞKAN ASLAN ‘’ALLAH'TAN KORKUN BE, HANGİ REFAHTAN BAHSEDİYORSUNUZ?’’
Saadet Partisi (SP) Çorlu İlçe Başkanı Aytuğ Aslan, kamuda çalışanlarının devletle toplu sözleşme görüşmelerini değerlendirdi. Aslan, ‘’Sendikaların istediği talepler beni tatmin etmiyor ki çalışarak, ücret alanları tatmin etsin. Ama emin olun bu bile belki iktidar tarafından abartılı görülüyor" dedi.

BAŞKAN ASLAN ‘’ALLAH'TAN KORKUN BE, HANGİ REFAHTAN BAHSEDİYORSUNUZ?’’
+ -
Advert

Saadet Partisi Çorlu İlçe Başkanı Aytuğ Aslan, 5. dönem toplu sözleşme görüşmeleri için hükümetle masaya oturan sendika temsilcileri ile hükümete tepki gösterdi. 

‘’SENDİKALARIN TALEPLERİ BENİ TATMİN ETMİYOR Kİ ÜCRET ALANLARI TATMİN ETSİN’’

Aslan, kamu çalışanlarının toplu sözleşme sürecine değinerek "Sendikaların istediği talepler beni tatmin etmiyor ki çalışarak, ücret alanları tatmin etsin. Ama emin olun bu bile belki iktidar tarafından abartılı görülüyor. 'Bunlara bir zam verelim de Erbakan Hoca'nın günlerini yeniden hatırlasın' da diyebilirler. Tabii bu da bir ihtimal ancak ben böyle bir tavır içerisine gireceklerini düşünmüyorum" dedi. 

‘’ALLAH'TAN KORKUN BE, HANGİ REFAHTAN BAHSEDİYORSUNUZ?’’

Sendika temsilcilerinin hükümetin vereceğine göre rakam tespit ettiklerini belirten Aslan, "Açlık sınırının üstünde yüzde 3'lük bir artış refah payıymış. Allah'tan korkun be, hangi refahtan bahsediyorsunuz ki açlık sınırı da normal açlık sınırı değil" diye konuştu.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI