Bugun...
Advert Advert


BABACAN ÇORLU'DA
Pazar esnafını gezdi

BABACAN ÇORLU'DA
+ -

DEVA partisi Genel Başkanı Ali Babacan Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde Pazar ziyaretinde bulundu. Pazar esnafı ve pazara gelen vatandaşlar ile sohbet eden Babacan’a ilginin yoğun olması dikkat çekti.

Partisinin Tekirdağ il kongresine katılmak üzere önce Çorlu ilçesine gelen Deva Partisi Genel başkanı Ali Babacan’ı Partisinin Çorlu ilçe başkanı Mehtap Aram ile partililer karşıladı. Parti otobüsü ile ilçe gezisinin ardından  Salı pazarına gelen Babacan’ı görenler yoğun ilgi gösterdi. Pazarcılar odası başkanı Kenan Üstek’ten Pazar hakkında bilgi alan Babacan daha sonra pazarcı esnafı ile sohbet etti. Burada pazara gelenlerin de kendisine sorduğu sorulara cevap veren Babacan daha sonra Tekirdağ’a gitti.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014
süpertotobet

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
süpertotobet Kocaeli Haber Bushcraft
YUKARI