Bugun...
Advert Advert


AY GENEL BAŞKAN OLDU
Tüm Genel kurul delegelerinin oylarını aldı.

AY GENEL BAŞKAN OLDU
+ -
Reklam

 Öz İplik İş Sendikası Genel Sekreteri ve Çorlu şube başkanı Rafi Ay  sendikanın Genel başkanı oldu.

Ay, “ Destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Yolumuz uzun ve mücadele yolu. Birliğimiz beraberliğimiz daim olsun”dedi.

 Ay Ankara’da yapılan Öz İplik iş sendikasının  Genel başkanlığına aday oldu. Yapılan seçimlerde tüm delegelerin oylarını alan Ay katılan destek veren herkese çok teşekkür etti.  Öz İlik iş sendikasının 13’üncü olağan Genel kurulu Ankara’da bin otelde gerçekleşti. Genel kurula  Rafi Ay başkanlığında tek liste ile gidildi. Burada tüm  genel kurul delegelerinin oylarını alan Ay Öz İplik iş sendikasının Genel başkanı oldu. Burada genel kurula katlan herkese desteklerinden dolayı teşekkür eden Ay, “ Biz  birliğimizin beraberliğimizin en büyük örneğini bugün burada yaşıyoruz. Herkese gösterdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Aldığımız bayrağı daha yukarı taşıyacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz bir aileyiz hem de büyük bir aileyiz ve her geçen günde büyüyoruz.  Daha da büyüyeceğiz”dedi.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI