Bugun...
Advert Advert


ATATÜRK POSTERİ DAĞITTI
CHP Çorlu belediye başkan aday adayı Müjdat Uysalcan hem esnafa hemde halka tek tek dağıttı.

ATATÜRK POSTERİ DAĞITTI
+ -

 CHP’nin Çorlu Belediye Başkanlığı aday adayı Müjdat Uysalcan, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 80’nci yıldönümünde vatandaşlara 30 bin adet Atatürk posteri dağıttı.

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinden Çorlu Belediye Başkanlığı aday adayı Müjdat Uysalcan, Atatürk’ün ölümünün 80’nci yıldönümü nedeniyle esnafa ve vatandaşlara 30 bin adet Atatürk posteri dağıttı. Uysalcan, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 80’nci yılında rahmet, özlem ve minnetle anıyorum. Bugün onun yokluğunu bir kez daha iyi anlıyoruz. Bugün 30 bin adet Atatürk posteri dağıttık. Amacımız reklam değil Atatürk'e olan bağlılığımızı, onun düşünce ve fikirlerinin savunucusu olarak izinden gittiğimizi göstermektir. Ben halkımızın esnafımızın ilgisine alakasına çok teşekkür ediyorum" dedi.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI