Bugun...
Advert Advert


AK PARTİ'DEN 12 MAHALLEYE EŞ ZAMANLI İFTAR
AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, ilçe başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan 12 farklı ekip tarafından 12 ayrı mahalledeki evlerde eş zamanlı iftar programı düzenlendi. İlçe Başkanı Sezayi Çetin: " Ramazan ayının paylaşma, kaynaşma ve kardeşlik ruhunu bu ziyaretlerimizde ziyadesiyle yaşama fırsatı yakaladık" dedi.

AK PARTİ'DEN 12 MAHALLEYE EŞ ZAMANLI İFTAR
+ -

Ramazan ayı içinde STK, dernek ve vatandaş odaklı toplu iftar programlarına ağırlık veren AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı, Başkan Sezayi Çetin'in talimatıyla Halkla İlişkiler Birimi koordinatörlüğünde Kadın ve Gençlik Kollarının desteğiyle 12 mahallede 12 ayrı evde 12 farklı ekiple eş zamanlı iftar programı düzenleyerek vatandaşlarla bir araya geldiler.

Ramazan vesilesiyle paylaşma, kaynaşma ve kardeşlik ruhunun artırılmasını hedefleyen iftar programıyla ilgili açıklamada bulunan İlçe Başkanı Sezayi Çetin, "Ramazan ayının bereketini, kardeşlik ruhunu, huzurunu parti ve kişi ayrımı gözetmeden vatandaşlarımızla paylaştık. İlçe başkan yardımcılarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Kadın ve Gençlik Kolları birimlerimizden oluşturduğumuz 3 kişilik ekiplerle 12 farklı mahallemizde Süleymanpaşalı hemşerilerimizin evlerine konuk olduk. Vatandaşlarımız evlerini, gönüllerini, muhabbetlerini bizlere açtılar. Bu vesileyle hepsine buradan ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Başkan Çetin, Ramazan ayı boyunca gerek iftar ve gerekse sahur programlarıyla azami ölçüde vatandaşlarla bir araya gelmeye, Ramazan ayını fırsat bilerek vatandaşların dilek ve şikayetlerine karşılık vermeye çalıştıklarını vurgulayarak, "Arkadaşlarımızla istişarede bulunduk. Toplu iftar programlarımız dışında vatandaşımızın gönül sofralarına konuk olmak ve daha çok kişiye ulaşabilmek için eş zamanlı ev ziyareti programı kararı aldık. Misafiri olduğumuz hane sahibi vatandaşlarımızla tanıştık, hasbihal ettik, dertlerini dinledik, görüş ve önerilerini not ettik. Ramazan ayının paylaşma, kaynaşma ve kardeşlik ruhunu bu ziyaretlerimizde ziyadesiyle yaşama fırsatı yakaladık" diye konuştu.

Başkan Çetin, İlçe olarak iftar ve sahur programlarını sürdüreceklerini, boşluk oluşması durumunda Ramazan ayı bitmeden önce yine eş zamanlı olarak ailelere yönelik bir program düşündüklerini aktardı.

 
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI