Bugun...
Advert Advert


AGD CAMİDE BULUŞTU
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Çorlu Şubesi üyeleri, sabah namazında buluştu.

AGD CAMİDE BULUŞTU
+ -
Reklam

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Çorlu Şubesi Üniversite Komisyonu üyeleri,  "Camiler Haftası" münasebetiyle Çorlu Süleymaniye Camisi’nde sabah namazı buluşması gerçekleştirdi.  Yapılan etkinliğe Çorlu İlçe Müftüsü Adem Gülmek de katıldı.

AGD Çorlu Şube Başkanı İbrahim İnci, sabah namazı sonrası yaptığı konuşmada; ‘’Biz bu etkinliğimizi her hafta yapıyoruz. Bu haftaki programımızı  ‘Genç ve Cami’ konusuyla gerçekleştirdik.  Davetimize iştirakinden dolayı ilçe müftümüz Adem Gülmek hocamıza teşekkür ediyoruz. Amacımız  ahlak ve maneviyat bayrağını gönlünde, beyninde, hayatının her aşamasında zirveye diken ve onu merkez alan birey yetiştirmek. Bunu da ‘sevgi ve kardeşlik’  ilkesini şiar edinerek başaracağız’’ dedi.

Davete teşekkür eden Çorlu İlçe Müftüsü Adem Gülmek, müftülük faaliyetlerinden bahsederek ‘’Gençliğimiz geleceğimizdir. O bakımdan neslimize dokunan hayırlı her hizmeti önemsiyoruz. Sabahın bu ilk saatlerinde, Rabbimizin çağrısına kulak vererek, bize ecdad yadigarı 5 asırlık Süleymaniye Camii’nde sabah namazında buluşmamız ayrıca güzel. Bu güzelliklerinizi devam ettirmenizi temenni ederim. Allah zihin açıklığı ve okuduğunuz alanlarda başarılar versin. Bizlere ne zaman ihtiyaç duyarsanız,  müftülük binamız hemen otogarda caminin arkasında. Her zaman bekleriz’’ ifadelerini kullandı.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI