Bugun...
Advert Advert


9 SOKAKTA YOL YAPIMI DEVAM EDİYOR
Başkan Vahap Akay, Cumhuriyet Mahallesi’nde devam eden soğuk asfalt yol yapım çalışmalarını inceledi.

9 SOKAKTA YOL YAPIMI DEVAM EDİYOR
+ -

Cumhuriyet Mahallesinde soğuk asfalt yapım çalışmalarını inceleyen Başkan Vahap Akay, “9 sokağımızda toplam 16 bin metrekarelik yolu soğuk asfalt ile kaplıyoruz” dedi.

 Başkan Vahap Akay, Cumhuriyet Mahallesi’nde devam eden soğuk asfalt yol yapım çalışmalarını inceledi.

9 SOKAK SOĞUK ASFALT İLE KAPLANDI

Cumhuriyet Mahallesi’ndeki soğuk asfalt yapım çalışmalarının Ümit Sokak’tan başladığını belirten Başkan Vahap Akay, “Belediyemiz Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen çalışmalar Ümit Sokak’tan başladı. Soğuk asfalt yapım çalışmalarımız sırasıyla Anayurt, İpekçi, Aktepe, Çambel, Çağlayan, Miraç, Dağdelen ve Sekin Sokaklarda devam etti. Çalışmaların yarın tamamlanması hedefleniyor” dedi.

Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nün Cumhuriyet Mahallesi’nde 9 sokakta gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında toplam 16 bin metrekarelik yolun soğuk asfalt ile kaplandığını kaydeden  Başkan Vahap Akay, “Yol ve kaldırım yapım-onarım çalışmaları, kentimiz genelinde ihtiyaç duyulan tüm cadde ve sokaklarda devam edecek” ifadelerini kullandı.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
izmit evden eve nakliyat Kocaeli Haber Bushcraft
YUKARI