Bugun...
Advert Advert


21 EKİM'E KADAR DEVAM EDECEKLER
Polis ile aralarında kısa süreli tartışma çıktı

21 EKİM'E KADAR DEVAM EDECEKLER
+ -

S.S. 21 nolu Anıl Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri sabah saatlerinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanına araçlarını teslim etmek için yola çıktı.

Tahmini olarak 25 aracını götüren üyeler, Süleymanpaşa yolu üzerinde polis ekipleri tarafından çevirilerek geri gönderilmek istendi. Bu süreçte S.S  21 Nolu Anıl Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri ile polis ekipleri arasında kısa süreli tartışma meydana geldi.  Tartışmanın ardından kooperatif başkanı Erdinç Güvenç ile birkaç şoför Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile görüşmek için tekrar yola çıktı. Albayrak makamında olmadığı için Kooperatif Başkanı Güvenç,  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Genel Sekreteri Fatih Ünsal ve Ulaşım Daire Başkanı Erdim Eral ile görüştü. Görüşme sonrası 21 Ekim tarihinde UKOME toplantısının yapılacağını ve bu toplantı olana kadar güzergahlarına devam edecekleri kararlaştırıldı.
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır. 
© Copyright 2014


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Reklam
ÇOK OKUNAN HABERLER
izmit evden eve nakliyat Kocaeli Haber Bushcraft
YUKARI